Karjera

Didžiuojiesi savo kantrybe, mėgsti padėti kitiems ir drąsiai imiesi komandinių iššūkių?

Kviečiame prisijungti prie „Bunastos“ komandos ir kartu su mumis padėti tūkstančiams kas dieną kelyje esančių vairuotojų sklandžiau, greičiau ir patogiau kirsti muitinės sienas. Mes nuolat plečiamės, ieškome naujų galimybių ir sprendimų savo klientams, tad nuobodžiauti nebus kada. Nori sužinoti daugiau? Pasiklausyk, ką apie darbą „Bunastoje“ kalba patys darbuotojai.

Naujausi darbo skelbimai

IT administratorius/ė Vilnius
Muitinės tarpininko atstovas/-ė Vilnius, Lietuva

Mūsų tikslas - išspręsti problemą ir neapsiriboti viena konkrečia paslauga. Tikime, kad tik komandinis darbas ir efektyvumas gali padėti įgyvendinti šį tikslą, tad jei esi pasiruošęs įdomiam ir iššūkių pilnam darbui kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Pagarba žmogui

Mes kuriame šiltus, pagarbius santykius su klientais, darbuotojais ir aplinkiniais. Tikime, kad žmogus yra svarbiausia vertybė. Siekiame išklausyti ir suprasti, būti paslaugūs ir gerbiantys kito žmogaus laiką ir darbą.

Atsakomybė

Mūsų darbas yra pagrįstas sąžiningu elgesiu su klientais, teisinga informacija laiku. Esame atsakingi už savo darbus bei priimtus sprendimus.

Inovatyvumas

Mes nuolat domimės naujausiais sprendimais, teisės aktais ir technologijomis, kurie sutaupo mūsų klientams laiko. Matome ir girdime viską, kas nauja ir nuolat ieškome sprendimų, dėl kurių mūsų paslaugos galėtų būti dar prieinamesnės ir patogesnės.

Partnerystė

Turime daug partnerių kitose šalyse ir suprantame, kaip tarpkultūrinius skirtumus panaudoti sėkmingam darbui kartu.

Rūpestingumas ir orientacija į klientą

Įsijaučiame į klientų poreikius ir pasiūlome geriausiai juos atitinkančius sprendimus. Daug investuojame į įvairias aptarnavimo galimybes, kurios klientams suteikia pačius patogiausius būdus perduoti ir gauti informaciją bet kuriuo paros metu. Darome viską, kad užtikrintume sklandų krovinio sienų kirtimą.

„Tikslumas, greitis ir kokybė mūsų darbe yra labai svarbu. Jaučiuosi asmeniškai atsakingas už kiekvieną klientą ir darau viską, kad jums gabenti krovinius būtų kuo paprasčiau. Mes dirbame dėl jūsų.”

Jurgis Adomavičius UAB „Bunasta” įkūrėjas.

Misija

Padėti visiems krovinių vežėjams, nepriklausomai nuo jų dydžio ir krypties, kirsti sienas greičiausiu ir lengviausiu būdu..