Apie mus

Norime, kad kirsti sienas vežant krovinius jums būtų patogiau. Vedami šio tikslo, nuo pat veiklos pradžios 2012 metais nuolat plečiame teikiamų paslaugų įvairovę, atidarome naujus aptarnavimo centrus ir žengdiame į naujas geografines teritorijas.

Šiandien „Bunasta” – viena iš stipriausių specializuotų muitinės tarpininkų įmonių regione. Lietuvos teritorijoje kas trečias krovinys važiuoja su mūsų išduota T1 deklaracija, taip pat turime turbūt didžiausią, 25 mln. eur siekiantį garantijų fondą, vežantiems krovinius į Rusijos ir Baltarusijos teritoriją. Jau dabar apimame didžiąją sienos tarp Europos Sąjungos ir Muitų Sąjungos dalį, o artimiausiu metu planuojame tapti tais, kurie padengia visą pasienį tarp rytų ir vakarų.

Negalėtume sparčiai augti be klientų, kurie mumis pasitiki, tad nuolat investuojame į aptarnavimo kokybės tobulinimą. Nuo užkandžių parduotuvėlių aptarnavimo centruose iki iniciatyvų įmonių vadovams – nuolat mokomės, atsižvelgiame į klientų patarimus ir atsiliepimus bei ieškome naujų tobulėjimo galimybių. Jei kas nutinka ne taip, leidžiame klientams atsigriebti tradiciniuose Bunastos kartingų raliuose, kurie jau keletą metų buria visus neabejingus greičiui ir automobiliams.

„Tikslumas, greitis ir kokybė mūsų darbe yra labai svarbu. Jaučiuosi asmeniškai atsakingas už kiekvieną klientą ir darau viską, kad jums gabenti krovinius būtų kuo paprasčiau. Mes dirbame dėl jūsų.”

Jurgis Adomavičius UAB „Bunasta” įkūrėjas ir vadovas

misija

Padėti visiems krovinių vežėjams, nepriklausomai nuo jų dydžio ir krypties, kirsti sienas greičiausiu ir lengviausiu būdu.

vizija

Tapti krovinius vežančių įmonių verslo partneriu nr. 1, teikiančiu visas paslaugas muitinės tranzito procedūroms tarp Rytų ir Vakarų.