BUNASTA

Naujienos

2018 metų verslo stabilumo įvertinimai

2018-10-17


Nuo šių metų mus vertina ne tik mūsų darbuotojai, partneriai ir klientai. 

2018 metų verslo stabilumo įvertinimai

UAB "Bunasta"  veikia jau nuo 2012 metų. Mūsų specialistai atlieka visas būtinas muitines procedūras, taip padėdami vežėjams kirsti sienas patogiau ir greičiau.

Nuo šių metų mus vertina ne tik mūsų darbuotojai, partneriai ir klientai. Didžiuojamės galėdami prisijungti prie "Stipriausių Lietuvoje" sąrašo.

„STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją. Šį sertifikavimą kuruoja kreditų biuras "Creditinfo Lietuva". 

Kitas sertifikatas - "Top įmonės 2018", kurį vertina ir skiria rekvizitai.lt.

Tarp gausybę kriterijų, kuriuos turi atitikti įmonė, norėdama būti taip įvertinta įeina ir neturėjimas skolų Sodrai, savalaikis ataskaitų pateikimas, stabilus augimas per pastaruosius du metus. Šie įvertinimai įrodo, kad Bunasta komanda yra teisingame kelyje. Ir toliau darysime viską, kad išliktume patikimas partneris ir geras darbdavys, o savo klientams pagelbėtume sienas kirsti maksimaliai paprastai ir greitai nepriklausomai nuo krypties ar krovinio dydžio.