BUNASTA

Naujienos

Mobilioji Bunasta programėlė, pristatyta parodos „TransPoland” metu

2017-11-12


Transporto ir logistikos parodoje yra vienas didžiausių šios srities renginių šalyje. Lapkričio 8 – 10 dienomis įvyko jau penktoji paroda, ir jos renginiuose dalyvavo įmonės Bunasta Lenkijos padalinio ekspertai.

Mobilioji Bunasta programėlė, pristatyta parodos „TransPoland” metu

Įmonė jau antrą kartą turėjo progą pasirodyti tokiai plačiai auditorijai ir aktyviai įsitraukti į šios ūkio šakos gyvenimą. Bunasta po savo debiuto prieš dvejus metus gerokai išaugo. III-osios parodos metu dar buvusi Bunasta Lietuva, šiandien – tai Lenkijos bendrovė, šalyje turinti keturis padalinius. Parodos svečių susidomėjimo sulaukė ne tik įmonės siūlomos paslaugos, bet ir mobilioji programėlė, skirta palengvinti darbą su muitinės dokumentais. 

- Įmonės stendą aplankė daug žmonių, susijusių su šia ūkio šaka – transporto, ekspedijavimo įmonės, taip pat žurnalistai, atstovaujantys nemažai specializuotų žiniasklaidos priemonių. Įdomu, kad daugybė pokalbių apie potencialų bendradarbiavimą vyko su įmonėmis iš užsienio: Latvijos, Kazachstano, Baltarusijos, Rusijos, Olandijos ir Didžiosios Britanijos – pastebi Olga Petrash, „Bunasta“ Lenkijos padalinio atstovė.

Daugiausiai svečių žvilgsnių vis dėlto pritraukė Bunasta mobilioji programėlė. Kaip ir kiekviena naujovė, taip ir šis inovacinis sprendimas į įmonės stendą atviliojo daug susidomėjusių žmonių. Buvo užduota nemažai klausimų apie realų jos naudingumą žmonėms, besisukantiems šioje ūkio srityje. – Pakako, tikrąja to žodžio prasme, vos keleto mūsų mobiliosios programėlės pristatymo minučių, ir net tie, kas iš pradžių buvo nusiteikę skeptiškai, akimirksniu pastebėjo didžiulį jos potencialą ir, visų svarbiausia, naudą, pasireiškiančią didesniu darbo komfortu.

Tie besidomintys, kurie nusprendė giliau susipažinti su mūsų sprendimu, pabrėžė jo intuityvumą. – Tikime, kad laikui bėgant naudotojų skaičius augs ir visos įmonės pradės ją naudoti kasdien. Mes pasistengėme, kad „Bunasta“ programėlė būtų lengvai naudojama ir aiškiai suprantama – kad ja galėtų naudotis ir tie, kas kasdieniame gyvenime privengia technologinių naujovių.  Esame įsitikinę: mūsų programėlė, kaip visuotinai įprastas transporto verslo įrankis – tai tik laiko klausimas.

Susitikimų ir panelinių diskusijų metu daug dėmesio buvo skirta įvairioms tendencijoms ir rinkoje vykstančių pokyčių kryptims. – Mūsų laukia nemažai naujų iššūkių, tačiau lapkričio mėnesį vykusi konferencija leido suprasti, jog mūsų pasirinkta strategija veda teisinga kryptimi. Dėl vieno esame tikri: tai buvo ne tik puiki proga verslo susitikimams su potencialiai susidomėjusiais partneriais, bet ir naudinga platforma apsikeitimui patirtimi – prideda Olga Petrash.

V-oji tarptautinė Varšuvos transporto ir logistikos paroda plačiai nuskambėjo su šia ūkio sritimi susijusioje žiniasklaidoje. Parodoje lankęsi žurnalistai, kurie turėjo progą susitikti su Bunasta atstovais, vienbalsiai pripažino, jog ši programėlė, esanti naujiena rinkoje, turi visas galimybes tapti lūžiu konkurencinėje muitinės paslaugų rinkoje.

Bunasta nuo 2012 metu teikia savo klientams kompleksines paslaugas ir atstovauja jų interesams santykiuose su muitinės organais. Tai patikimas partneris, vykdant muitinės procedūras – dabar jau ir mobiliosios programėlės pagalba.