BUNASTA

Aktualności

Spotkania Transportowe - nie mogło nas tam zabraknąć!

2017-11-17


Jesienna edycja Spotkań Transportowych była znakomitą okazją do pozyskania nowych kontaktów ale przede wszystkim do zaprezentowania naszej nowości – Aplikacji mobilnej Bunasta.

Spotkania Transportowe - nie mogło nas tam zabraknąć!

Inspirujące panele dyskusyjne z udziałem ciekawych gości, prelekcje o przyszłości i wizji transportu ale też największych problemów, z którymi boryka się branża, a także ciekawe spotkania z przewoźnikami, właścicielami firm – tak w wielkim skrócie wyglądały Spotkania Transportowe.

Tym razem 15 listopada gościliśmy w Poznaniu.

Szczególnie skupiliśmy się na prezentacji naszej mobilnej aplikacji Bunasta. Nasz program spotkał się z sympatycznym odbiorem i zainteresowaniem ze strony przedstawicieli branży. Z tego miejsca chcemy też podziękować za wszystkie uwagi i sugestie dotyczące ewentualnych modyfikacji aplikacji – zdanie użytkowników jest dla nas bardzo ważne. 

Podczas targów zaprosiliśmy naszych gości do przetestowania usługi. Na stoisku Bunasty w ruch poszły więc smartfony, na których instalowaliśmy naszą „apkę”. Uczestnicy tych spontanicznych warsztatów z zaciekawieniem samodzielnie skanowali przykładowe dokumenty i przesyłali je do naszego centrum obsługi danych sprawdzając czy faktycznie wszystko udało się zarejestrować. Wspólnie pokonywaliśmy więc całą, wirtualną procedurę odpraw celnych. Była to nie tylko świetna zabawa, ale też – co przyznali sami uczestnicy - konkretny dowód na to, że nasza aplikacja jest prosta w użyciu i skuteczna.

Podczas rozmów o transporcie sporo miejsca poświęciliśmy również naszemu rozwojowi. Informowaliśmy o nowych punktach obsługi kierowców powstających na kolejnych przejściach granicznych i wprowadzanych jednakowych standardów obsługi. 

W każdym z naszych punktów obsługi  kierowcy mogą liczyć na serdeczny uśmiech zespołu pracowników oraz gorącą, aromatyczną kawę przy której można sprawdzić pocztę lub nowości na facebook’u surfując po sieci dzięki bezpłatnemu Wi-Fi. Na naszych partnerów czekają również miłe niespodzianki i prezenty w ramach specjalnego programu lojalnościowego, w którym do zdobycia jest szereg atrakcyjnych nagród.

Zarówno rozwój sieci punktów obsługi oraz wprowadzana aplikacja ma służyć podnoszeniu jakości usług.

Usprawniamy naszą pracę, ceniąc czas naszych partnerów. 

Dziękujemy za spotkanie, wymianę myśli i doświadczeń oraz odwiedzenie naszego stoiska!