BUNASTA

Aktualności

Nowość - aplikacja mobilna Bunasty prezentowana podczas TransPoland.

2017-11-12


Targi Transportu i Logistyki to jedna z największych krajowych imprez branżowych. 

Nowość - aplikacja mobilna Bunasty prezentowana podczas TransPoland.

W dniach od 8 do 10 listopada, eksperci polskiego oddziału spółki Bunasta uczestniczyli w piątej edycji tego wydarzenia. Firma po raz drugi miała okazję pokazać się tak szerokiemu audytorium i aktywnie włączyć się w życie branży transportowej. Bunasta, która swój debiut zanotowała dwa lata wstecz, znacznie rozwinęła się od tamtego czasu. Podczas III Targów była to jeszcze Bunasta Lietuva – dziś to polska Spółka, posiadająca cztery oddziały w kraju. Zainteresowanie gości targów zwróciła nie tylko oferta firmy, jak również aplikacja mobilna wspierająca proces obsługi dokumentów celnych. 

- Stanowisko firmy odwiedziło wiele osób związanych z branżą. Firmy transportowe, spedycyjne, ale też dziennikarze wielu mediów specjalistycznych. Co ciekawe, wiele rozmów na temat potencjalnej współpracy toczyliśmy również z firmami spoza Polski - z Łotwy, Kazachstanu, Białorusi, Rosji, Holandii i Wielkiej Brytanii – zauważa Olga Petrash - przedstawicielka polskiego oddziału Bunasta.

Uwagę gości skradła jednak przede wszystkim aplikacja mobilna Bunasta. Jak każda nowość, tak i to innowacyjne rozwiązanie zgromadziło wokół firmy wiele zaciekawionych osób. Pojawiło się wiele pytań co do rzeczywistej przydatności w codziennym funkcjonowaniu ludzi z branży. - Wystarczyło dosłownie kilka chwil prezentacji możliwości naszej aplikacji mobilnej, aby nawet osoby wstępnie nastawione sceptycznie w mig dostrzegły w niej ogromny potencjał, a przede wszystkim korzyść związaną z większym komfortem pracy. 

Osoby, które zdecydowały się bliżej przyjrzeć naszemu rozwiązaniu podkreślały jego intuicyjność. - Wierzymy, że z czasem liczba użytkowników będzie rosnąć i całe firmy zdecydują się wykorzystywać ją na co dzień. Postaraliśmy się, aby aplikacja Bunasta była prosta w obsłudze i przejrzysta w odczycie – tak aby mogły z niej swobodnie korzystać także osoby na co dzień stroniące od nowinek technologicznych. Nasza aplikacja jako powszechne narzędzie dla transportu to w naszej opinii tylko kwestia czasu.

Podczas spotkań transportowych i paneli dyskusyjnych wiele uwagi poświęcono trendom i kierunkom zmian zachodzących na rynku. - Przed nami sporo nowych wyzwań, ale dzięki tej listopadowej konferencji wiemy, że obrana przez nas strategia prowadzi we właściwym kierunku. Jedno jest pewne: była to nie tylko świetna okazja do spotkań biznesowych z potencjalnie zainteresowanymi kontrahentami ale również znakomita platforma wymiany doświadczeń - dodaje.

V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie odbiły się szerokim echem w branżowych mediach. Obecni na targach dziennikarze, którzy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Bunasty, zgodnie przyznawali, że aplikacja, będąca nowością na rynku, ma szansę stać się prawdziwym przełomem na konkurencyjnym rynku usług celnych.

Bunasta od 2012 roku  kompleksowo obsługuje klientów oraz reprezentuje ich interesy przed organami celnymi. To niezawodny partner wśród procedur celnych – teraz również dzięki aplikacji mobilnej.