BUNASTA

Naujienos

„Bunasta“ pristatė mobiliąją programėlę dar paprastesniam dokumentų perdavimui

2017-10-09


Greitas, paprastas ir tikslus dokumentų perdavimas padeda užtikrinti, kad krovinio pervežimas per pasienį užimtų kuo mažiau laiko. Todėl pristatėme naują mobiliąją programėlę, kuria naudojantis visas pervežimui reikalingų dokumentų išsiuntimas užtruks vos porą minučių.

„Bunasta“ pristatė mobiliąją programėlę dar paprastesniam dokumentų perdavimui

„Jei krovinio dokumentai mus pasiekia vilkikui dar nenuvykus iki muitinės, galima sutaupyti daug laiko – kol krovinys važiuoja, „Bunasta“ ekspertai atlieka EPI, T1 ar EPI su garantija ir išsiunčia duomenis vairuotojui sms žinute.

Dokumentus galima atsiųsti elektroniniu paštu, bet pastebėję vis didėjantį naudojimąsi tokia galimybe nusprendėme sukurti dar patogesnį būdą juos perduoti – specialią programėlę, – tvirtino UAB „Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius.

Mobilioji „Bunasta“ programėlė gerokai palengvins darbą transporto įmonių vadybininkams bei vairuotojams. Ja labai paprasta naudotis, o dalį duomenų galima išsisaugoti kitiems reisams.

Apie programėlės privalumus plačiau skaitykite ir atsisiųskite programėlę čia: http://bunasta.eu/lt/apie-mus-bunasta/aplikacija

Kaip naudotis

Parsisiuntę „Bunasta“ programėlę pasirinkite jums patogiausią kalbą – lietuvių, rusų arba lenkų. Kitame lange įrašykite savo telefono numerį ir žinute gautą slaptažodį.
To užtenka, kad galėtumėte pateikti visus EPI, T1 ir EPI su garantija pildymui reikalingus vairuotojo, vilkiko ir krovinio dokumentus. Pasirinkus reikiamą paslaugą programėlė pati nurodo, kokių dokumentų reikia ir juos galite iš karto nufotografuoti mobiliuoju telefonu.

Prisegę dokumentus pasirinkite, per kurį pasienį krovinys bus vežamas ir įveskite vilkiko valstybinį numerį bei telefono numerį, kuriuo norite gauti atlikto EPI, T1 ar EPI su garantija kodą.

Išsiuntę dokumentus per programėlę galėsite realiu laiku matyti savo užsakytos paslaugos statusą ir tiksliai žinoti, kada reikiamas dokumentas paruoštas.

Kiti kartai – dar paprastesni

Pasikartojančius duomenis, tokius kaip vilkiko ar puspriekabės techninis pasas, telefono numeris ar valstybinis numeris galite išsisaugoti kitam kartui. Taip užsakyti muitinės tarpininko paslaugas bus dar paprasčiau, nes pakaks nufotografuoti tik krovinio dokumentus.

„Bunasta“ programėlė yra pats operatyviausias būdas užsakyti reikiamus muitinės dokumentus. Ji leidžia sutaupyti brangias kelionės minutes ir palengvina vairuotojo darbą su dokumentais. Labai džiaugiuosi galėdamas pristatyti šią programėlę, nes greitis ir kokybė mums yra labai svarbu“, – sakė J.Adomavičius.

Pristačius programėlę išliko ir anksčiau buvusios galimybės pateikti muitinės procedūroms reikalingus dokumentus el. paštu arba UAB „Bunasta“ klientų aptarnavimo skyriuose.
„Bunasta“ programėlę galima parsisiųsti „Android“ bei „iPhone“ telefonams. Jei kyla klausimų dėl jos naudojimo, skambinkite visą parą veikiančiu telefonu +370 685 50384.