BUNASTA

Naujienos

„Bunasta“ vasarą palydėjo Kačerginės Nemuno žiede

2017-09-27


Rugsėjo 24 dieną Kačerginės Nemuno žiedo trasoje vyko transporto įmonių darbuotojams skirta šventė “Diena trasoje su Bunasta”.

„Bunasta“ vasarą palydėjo Kačerginės Nemuno žiede

Nuo pat ryto čia jau riaumojo virš 15 galingų lenktyninių automobilių, kurie taip ir veržėsi kuo greičiau patenkti į Nemuno žiedo trasą.

Įspūdingą greitį, meistriškumą ir tikslumą trasoje rodė Žaibelio komandos lenktyninkai Tomas Rimkus ir Paulius Urbonavičius, ir kiti profesionalūs lenktyninkai jau pasižymėję “Eneos 1006 km” varžybose. Kiekvienas šventės dalyvis galėjo tapti lenktynių dalyviu ir pats pajusti kaip jaučiasi lenktyninkai lėkdami trasa milžinišku greičiu. Adrenalinas tiesiog liejosi per kraštus, o geros emocijos ir neišdildomi įspūdžiai išliks dar ilgam.

Mūsų svečiai turėjo galimybę išbandyti ir kitas specialiai šiai šventei rengtas pramogas. Greitis, tikslumas ir koncentracija buvo svarbiausi faktoriai varžybų bagiais rungtyje. Šioje rungtyje varžesi ir savo meistriškumą rodė ne tik vyrai, bet ir super greitos moterys.

Sveikiname bagio rungties laimėtojus:

1 vieta- Povilas Skarypskas

2 vieta- Šarūnas Vaškelis

3 vieta- Ihor Bartasevish

Tarp moterų 1 vietą pergalingai užėmė - Simona Žičkutė.

Svečiai mielai išbandė ir mėgavosi dar nepatirtų įspūdžių pliūpsniu įdomioje rungtyje - važiavimu su slystančiu „Skid car“ automobiliu. Per šią užduotį profesionalus instruktorius įvertino dalyvių gebėjimą valdyti slystantį automobilį, dalinosi vertingais patarimų artėjančiam šaltąjam sezonui.

Pergalingai besipuikuojanti „Honda Integra“, su kuria „Bunasta by Žaibelis motorsport“ komanda nugalėjo „Eneos 1006 km“ lenktynėse A2000 klasėje, tapo tikra šventės žvaigžde, prie kurios gausiai fotografavosi ir taurę laikė ne vienas šventės dalyvis.

Jūsų puikiomis akimirkomis ir patirtimis rūpinosi gausi Bunasta komanda, o taip pat ir nepakartojama, vieninga Žaibelio komanda.

Bunasta paviljone transporto įmonių darbuotojai galėjo pirmieji išbandyti Bunasta mobiliąją aplikaciją, kurią sukūrėme, greitam, operatyviam duomenų perdavimui mūsų deklarantams. Per programėlę „Bunasta“ labai paprasta dokumentus EPI, Garantijos ir T1 procedūrai pateikti vos keliais mygtuko paspaudimais bei stebėti užsakymo vykdymo statusą realiu laiku. Prie patogaus duomenų pateikimo programėlėje rasite ir visus įmonės Bunasta kontaktus, aptarnavimo vietų adresus. Galėsite išsisaugoti Jums nuolatos reikalingą su pervežimu susijusią informaciją.

“Renginius darome tam, kad geriau pažintume savo klientą. Įsiklausome į mūsų kliento poreikius ir suteikiame personalizuotus, geriausiai tuos poreikius atitinkančius sprendimus” – sako Bunasta direktorius Jurgis Adomavičius.

Užsakėme netgi orą – visą dieną mus džiugino mėlynas dangus ir karšta saulė.

Dėkojame renginio partneriams: degalų kortelių transporto įmonėms tiekėjui “DKV Euro Service Balticum”, transporto stebėjimo ir kontrolės įmonei „Ruptela”, ir pirmaujančiai Lietuvoje padangų restauravimo įmonei “Energija”.

Kas gali būti geriau nei renginys pilnas Jūsų šypsenų ir geros nuotaikos. Uždarėme karštąjį lenktynių sezoną, bet dar neatsisveikiname - tariame “iki pasimatymo naujuose Bunasta renginiuose”.

Šventės įspūdžius užfiksavome video reportaže, kurį galite peržiūrėti čia: https://youtu.be/_KezTvbuMRo