BUNASTA

Naujienos

Kviečiame į adrenalino šventę Kačerginės Nemuno žiede

2017-09-08


Rugsėjo 24 dieną, 12-16 valandą Kačerginės Nemuno žiedo trasoje įvyks UAB „Bunasta“ organizuojama diena trasoje („Trackday“).

Kviečiame į adrenalino šventę Kačerginės Nemuno žiede

Čia galėsite apžiūrėti pergalingąją „Honda Integra“, su kuria „Bunasta by Žaibelis motorsport“ komanda nugalėjo „Eneos 1006 km“ lenktynėse A2000 klasėje, pabendrauti su lenktynininkais ir patys išbandyti važiavimą lenktyniniu režimu. 
„Greitis yra mūsų darbo esmė. Transporto versle svarbi kiekviena akimirka, todėl natūralu, kad geriausia vieta susitikti su kolegomis yra lenktynių trasa“, – kviesdamas svečius tvirtino UAB „Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius.
Renginio dalyvius po trasą vežios profesionalūs lenktynininkai su galingais, lenktynėms paruoštais sportiniais automobiliais.
Šie važiavimai bus išskirtiniai tuo, kad trasoje vienu metu bus gausybė sportininkų, kurie parodys ne tik kaip greitai galima apvažiuoti Nemuno žiedą, bet ir iš tikrųjų lenks vienas kitą, kaip įprasta varžybose.
Tiems, kas norės patys išbandyti savo jėgas trasoje, taip pat paruošta speciali rungtis – slalomas su bagiais. 
O dar daugiau nepatirtų pojūčių bus galima pajusti dar vienoje įdomioje rungtyje, važiavime su slystančiu „Skid car“ automobiliu. Per šią užduotį profesionalus instruktorius įvertins dalyvių gebėjimą valdyti slystantį automobilį ir duos vertingų patarimų artėjančiam šaltąjam sezonui.
Renginio metu laukia ir daugiau staigmenų bei veiklos.
Svečių patogumui paruošta palapinė, kurioje galėsite užkąsti ir paragauti Mobilaus baro kokteilių. 
Čia taip pat galėsite išbandyti naują nemokamą „Bunasta“ programėlę, kuri skirta palengvinti muitinės procedūroms reikalingų krovinio dokumentų registravimą. 
Bunasta programėlėje surinktos visos šio muitinės tarpininko aptarnavimo vietų koordinatės bei kontaktai, o svarbiausia, kad per programėlę „Bunasta“ labai paprasta dokumentus EPI, Garantijos ir T1 procedūrai pateikti vos keliais mygtuko paspaudimais, bei stebėti užsakymo vykdymo statusą realiu laiku. 
Registracija į renginį transporto įmonių atstovams http://bunasta.eu/lt/apie-mus-bunasta/registracija 
Iki pasimatymo Nemuno žiede rugsėjo 24 dieną!